PSŽ PRETPEO BOLAN PORAZ! Konkurent za titulu ŠOKIRAO "svece"!
Kilijan Mbape, Foto: EPA/Mohammed Badra

iznenađenje!

U ovom meču nije bilo Mesija ni Nejmara

Objavljeno: 23:07h

Fudbaleri Pari Sen Žermena poraženi su od drugoplasiranog Lensa rezultatom 3:1 u 17. kolu Lige 1.

Ovo je prvi poraz "svetaca" u ovosezonskom izdanju nacionalnog šampionata, ali treba napomenuti da je PSŽ igrao bez Nejmara i Lionela Mesija.

Već u petom minutu utakmice Pržemislav Frankovski postigao vodeći gol za Lens.

Ugo Etikite je samo tri minuta kasnije doneo izjednačenje Parižanima, da bi konkurent za titulu ponovo uzeo stvari u svoje ruke.

U 28. minutu krenula je kontra domaćina, a Openda je sam uspeo da reši akciju i donese novo vođstvo, 2:1.

Za konačnih 3:1 i spektakularnu pobedu postarao se Aleks Klod Moris koji je bez ikakvih problema savladao italijanskog golmana i doneo eurofriju u redove Lensa.