BRAZILCI UDARAJU NA HRVATE: Japanci i Korejci okončali san na Svetskom prvenstvu! (FOTO)
Fudbaleri Brazila, Foto: EPA-EFE/Noushad Thekkayil

sp katar 2022

Završeno
07:37h

Dobro došli u Espresov blog uživo posvećen Svetskom prvenstvu u Kataru.

Šesnaestog dana najveće fudbalske smotre nastavlja se takmičenje u nokaut fazi. Prva polovina osmine finala je završena, a danas nas očekuju još dve utakmice - Japan protiv Hrvatske pa u večernjem terminu Brazil protiv Južne Koreje.

Pobednici ovih duela će odmeriti snage u četvrtfinalu.

22:59h

Sjajna atmosfera vlada u reprezentaciji Brazila pred nastavak prvenstva.

22:59h

Raskol u reprezentaciji Portugala, ponovo Kristijano Ronaldo u centru pažnje!

21:58h

90. minut - Kraj meča! Brazilci sa pobedom od 4:1 nad Korejcima stižu do četvrtfinala Svetskog prvenstva!

21:36h

76. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Korejci smanjuju na 4:1.Sjong Ho Pek daje prelep pogodak!

21:33h

73. minut - Pripretili i Korejci u drugom poluvremenu, ali ništa od promene rezultata!

21:05h

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

20:50h

45. minut - Brazil na poluvremenu ima 4:0 protiv Južne Koreje!

Nejmar, Fudbalska reprezentacija Brazila, Fudbalska reprezentacija Južne Koreje
20:36h

36. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paketa donosi Brazlcima ogromnih 4:0!

20:28h

29. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rišarlison je strelac za 3:0!

20:12h

13. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOL! Nejmar siguran sa bele tačke Za 2:0!

20:10h

11. minut - Penal za Brazil, Rišarlison oboren!

20:07h

7. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Vinisijus Žunior strelac za Brazilce, biće teško Korejcima u nastavku!

20:02h

1. minut - Počeo meč Brazila i Južne Koreje.

19:39h

Brazil i Južna Koreja igraju meč osmine finala Svetskog prvenstva u Kataru od 20 časova.

Nejmar se vraća posle dva meča pauze, evo sastava:

Brazil (4-2-3-1): Alison - Militao, Silva, Markinjos, Danilo - Paketa, Kazemiro - Rafinja, Nejmar, Vinisijus - Rišarlison.

Južna Koreja (4-2-3-1): Sung – Mun-hvan, Min-če Kim, Jong-kvon, Čin-su - Đung, In-pom Hvang - Li, Son, Hi-čan Hvang - Čo.