KRAMARIĆ SPREČIO BRUKU! Minimalac Hrvatske pred start Svetskog prvenstva!
Fudbalska reprezentacija Hrvatske, Foto: Denis LOVROVIC / AFP / Profimedia

prijateljska utakmica!

Selektor Zlatko Dalić je meč počeo sa dosta izmešanom postavom, pa su tek u 65. minutu u igru ušli Luka Modrić i Ivan Perišić

Objavljeno: 16:56h

Fudbalska reprezentacija Hrvatske pobedila je u Rijadu selekciju Saudijske Arabije sa 1:0, u poslednjoj proveri pred Svetsko prvenstvo. Jedini gol na utakmici postigao je Andrej Kramarić u 82. minutu.

Pored tog gola, aktuelni vicešampioni sveta su u drugom poluvremenu postigli još dva, ali su oba poništena zbog ofsajda.

Fudbalska reprezentacija Hrvatske

Selektor Hrvatske Zlatko Dalić je meč počeo sa dosta izmešanom postavom, pa su tek u 65. minutu u igru ušli Luka Modrić i Ivan Perišić.

Fudbaleri Hrvatske će u Kataru igrati u Grupi F sa Marokom, Kanadom i Belgijom, dok je selekcija Saudijske Arabije u Grupi C gde će joj protivnici biti Argentina, Poljska i Meksiko.

Svetsko prvenstvo u Kataru počinje u nedelju, 20. novembra.