PARTIZANOVA DECA PORAŽENA U PRIJEDORU! Šest golova, Rudar slavio u prazniku fudbala (FOTO)
Fudbaleri Rudara i Partizana pre utakmice u Prijedoru, Foto: Instagram/rudarprijedorfk

95 GODINA DOMAĆINA

Crno-beli su protiv učesnika Prve lige Republike Srpske igrali većinom sa fudbalerima iz omladinske i kadetske selekcije

Fudbaleri Rudara iz Prijedora pobedili su Partizan na svom stadionu sa 4:2 u prijateljskoj utakmici na kojoj je obeleženo 95 godina postojanja domaćina.

Učesnik Prve lige Republike Srpske trijumfovao je protiv kombinovanog tima crno-belih sastavljenog većinom od igrača iz omladinske i kadetske selekcije.

REPREZENTATIVAC CRNE GORE NA METI PARTIZANA! Obavljeni razgovori, spona bivši igrač i trener crno-belih (VIDEO)

Žuto-plavi poveli su golom Aleksandra Demonjića u 30. minutu, ali je samo pet minuta kasnije izjednačio Mirčevtić.

U periodu od 68. do 78. minuta Rudar je dao tri pogotka, a redom su se radovali Davor Perić u 68, Nikola Marmat u 70. i Vedad Delić u 78. minutu.

Konačan rezultat sa penala u 81. minutu postavio je Stefan Vidaković.

Na ovom susretu penzionisao se legendarni fudbaler Prijedorčana Goran Kataran koji je odigrao 303 utakmice.