VARNIČILO NA BRDU, ALI ZVEZDA ISPUNILA CILJ! Crveno-bela rutina protiv Čukaričkog, Partizan na -10!
Čukarički - Crvena zvezda, Foto: Starsport

superliga srbije

Fudbaleri Zvezde potvrdili kiks Partizana

Objavljeno: 20:45h

Fudbaleri Crvene zvezde su savladali ekipu Čukaričkog rezultatom 2:0, u zaostalom meču 7. kola Superlige Srbije.

Ovom pobedom su izabranici Miloša Milojevića otišli na plus 10 ispred Partizana.

Zvezda je bila napadački nastrojena od samog starta meča, a to joj se isplatilo u 37. minutu, kada je Katai zatresao mrežu domaćih.

Sjajan centaršut Kange i Kataijev precizan udarac glavom za 0:1. Prethodno je Zvezdin "Magiko" zatresao prečku.

Ono što brine navijače Zvezde je to što je Pešić napustio teren u uvodnim minutima utakmice kada se požalio na povredu. Tada ga je zamenio Bukari. Kasnije se povredio i Pankov, tako da će Milojević imati dosta glavobolja.

Na drugi gol se čekalo do 84. minuta. Viđena je sjajna akcija Zvezde posle , pravovremen pas Ivanića i njegova 11. asistencija ove sezone, a onda rutinska završnica Kingsa Kangve.

U drugom poluvremenu je bilo napeto u nekim momentima, u dva navrata je došlo do koškanja fudbalera.

Međutim, fudbaleri Zvezde su rutinski priveli meč kraju i upisali novu pobedu u prvenstvu.