NOVI ŠOK U HUMSKOJ! Spartak PONIZIO Partizan pred malobrojnim navijačima! (FOTO)
Detalj sa utakmice Partizan - Spartak Subotica, Foto: Starsport©

superliga srbije

Jedini gol na meču postigao je Bijelović u 86 minutu susreta

Objavljeno: 19:17h

Fudbaleri Partizana izgubili su na svom terenu od Spartaka 1:0, u zaostaloj utakmici sedmog kola Superlige Srbije.

Jedini gol postigao je Luka Bijelović u 86. minutu, posle nesigurne igre odbrane Partizana.

FK Spartak Subotica

Partizan je tokom utakmice imao prilike preko Svetozara Markovića, Rikarda, Sameda Baždara kao i Aleksandra Lutovca, koji je pogodio stativu u 38. minutu.

Crno-beli su pretrpeli drugi poraz u prvenstvu dok je Spartak prekinuo niz od tri utakmice bez pobede.

U sledećem kolu, poslednjem uoči pauze zbog Svetskog prvenstva, Partizan će za vikend dočekati Novi Pazar, a Spartak će u Beogradu igrati protiv Voždovca.