MITROGOL SE VRATIO! Povreda je prošlost, Fulam ne može bez Srbina - 7. gol u Premijer ligi! (VIDEO)
Aleksandar Mitrović, Foto: EPA/Andy Rain

premijer liga, 11. kolo

Aleksandar Mitrović je postigao gol za izjednačenje protiv Bornmuta

Objavljeno: 18:00h

Aleksandar Mitrović se vratio u tim Fulama posle povrede i odmah pokazao koliko je nedostajao londosnkom klubu.

Reprezentativac Srbije je postigao gol za izjednačenje protiv Bornmuta na 2:2. U 52. minutu je izveo jedanaesterac udarcem u donji levi ugao golmana Neta koga je bacio u suprotnu stranu.

Penal je i skrivljen nad Mitrovićem u gužvi uoči prekida, jedan igrač Bornmuta ga je po proceni sudija posle intervencije VAR-a, oborio na zemlju.

Gosti su u okviru 11. kola Premijer lige najpre vodili 1:0 golom Solankea već u drugom minutu. Krejven kotidž" se obradovao izjednačenju Diopa u 22, da bi Lerma već u 29. vratio prednost Bornmutu koja je potrajala do penala Mitrovića.

Fulam ipak nijemogao do preokreta i meč je završen rezultatom 2:2. Napadač "Orlova" je odigrao svih 90 minuta.