KELN NE MOŽE DA SE OPORAVI NAKON PARTIZANA! Bolni poraz u Bundesligi ih je dokusurio!
Fudbaleri Kelna nisu uspeli da pruže pritisak protivnicima, Foto: AP

golejada..

Drugi poraz nakon Partizana

Objavljeno: 07:19h

Fudbaleri Borusije iz Menhengladbaha ostvarili su pobedu u devetom kolu Bundeslige.

Oni su kao domaćini slavili protiv ekipe Kelna sa 5:2 (2:1) i tako stigli do četvrte pobede ove sezone.

TRENER KELNA NA UDARU! Arogancijom otklonio odgovornost sa sebe, ŠOKIRAĆE VAS NJEGOVE REČI!

Kelnu, koji je u četvrtak poražen od Partizana u utakmici Lige konferencija (0:1), ovo je bio novi udarac i drugi poraz u sezoni Bundeslige.

Marvin Fridrih je posle centaršuta iz kornera doneo prednost Borusiji u 27. minutu.

OVOLIKO SU NOVCA ZARADILI IGRAČI PARTIZANA POSLE KELNA! Mislili su i na državu, PROFIT ZA SRPSKI FUDBAL!

Četiri minuta kasnije, posle gledanja VAR snimka, dosuđen je penal za Keln koji je Florijan Kajnc pretvorio u gol za 1:1.

Isti igrač je napravio veliku štetu "jarčevima", u 45. minutu je laktom udario protivničkog igrača, zaradio drugi žuti karton i put u svlačionicu.

Iz penala Remi Bensebaini je doneo prednost Borusiji od 2:1 i to je bio rezultat na poluvremenu.

MENHENGLADBAH JE BAJERNOVA NOĆNA MORA: Borusija uspela da opet ostane neporažena protiv Bavaraca!

Samo što se krenulo u nastavku Lars Štindl je sjajnim udarcem sa distance pogodio za 3:1.

Bensebaini je još jednom u 76. minutu bio strelac za domaćine i 4:1, da bi Denis Huseinbašić u 84. minutu smanjio na 5:2.

Konačno u prvom minutu nadoknade, Markus Tiram je na centrašut Plee odlično reagovao i pogodio za konačnih 5:2.