IVAN BLISTA U REPREZENTACIJI, A LUKA U TSC-U: Bivši igrač Zvezde odigrao sjajnu utakmicu u derbiju kola Superlige!
Luka Ilić strelac dva gola, Foto: Starsport©

superliga srbije 14. kolo

U pitanju je igrač, koji je 2017. otišao u Mančester siti

Fudbaleri TSC-a pobedili su Vojvodinu na "Karađorđu" rezultatom 2:1, u meču 14. kola Superlige Srbije.

Tim iz Bačke Topole do tri boda je stigao posle preokreta i pogodaka Luke Ilića.

TSC je nastavio da prati vodeću Crvenu zvezdu, imaju po 29 bodova, s tim da je ekipa Žarka Lazetića odigrala i tri utakmice više.

Voša je upisala i treći poraz na poslednja četiri meča i trenutno je sedma sa 22 boda.

Domaći su poveli preko Nikole Čumića u 28. minutu, da bi do poluvremena gosti preokrenuli.

Luka Ilić, dete Crvene zvezde, prvo je pogodio u 32, a zatim i u 44. minutu, kada je, ispostaviće se, postavio i konačan rezultat.

U pitanju je igrač, koji je 2017. otišao u Mančester siti, da bi se preko NAC Brede, Tventea i Troje, obreo u TSC-u, za koji je ove večeri postigao prve golove.

Ranije, Fudbaleri Kolubare i Mladosti iz Novog Sada odigrali su bez golova (0:0).

Kolubara je trenutno osma na tabeli sa 19 bodova, dok je Mladost pretposlednja sa samo devet.

Mladost će u narednom kolu u Novom Sadu dočekati Mladost iz Lučana, dok će Kolubara gostovati Spartaku.