Stara dama izašla u mirnu šetnju ka tituli, Roma i Milan pucali sebi u noge! Čeka se Napoli! (VIDEO)

Serija A, 22. kolo!

Stara dama je stigla do 17. pobede u šampionatu i prva je na tebeli sa 51 bodom. Sasuolo, na drugoj strani, zauzima 15. poziciju sa 24 boda
Objavljeno: 22:41h

Golove za Sampdoriju na današnjem meču postigli su Denis Prat, Partik Šik i Luis Murijel, dok su strelci za Romu bili Bruno Peres i Edin Džeko.

Pobedu na domaćem terenu ostvario je i Udineze, koji je sa 2:1 trijumfovao protiv Milana. Milano je poveo već u osmom minutu pogotkom Đakoma Bonaventure, ali je Udineze preokrenuo rezultat golovima Sirila Teroa i Rodriga de Pola.

Ekipa Milana je sedma na tabeli Serije A sa 37 bodova, dok je Udineze na 11. mestu sa 28 bodova.

Fudbaleri Fiorentine i Đenove su odigrali nerešeno 3:3. Bod Đenovi je doneo Đovani Simeone iz jedanaesterca u 86. minutu.

Više ni ne moramo da vam govorimo šta je Jovetić uradio u dresu svog novog kluba! (VIDEO)

Do boda u samom finišu utakmice stigao je i Kaljari na svom terenu. Bolonja je do 92. minuta imala prednost od 1:0, ali je tada rezultat izjednačio Marko Borinelo nakon što su dva igrača gostujuće ekipe zaradila crvene kartone.

Ubedljivu pobedu, a tek treću od početka sezone, ostvario je Krotone koji je sa 4:1 slavio protiv Empolija.

Serija A, 22. kolo:

Subota:

Lacio - Kjevo 0:1 (0:0) Inter - Peskara 3:0 (2:0)

Nedelja: Torino - Atalanta 1:1 (1:0) Kaljari - Bolonja 1:1 (0:0) Krotone - Empoli 4:1 (1:1) Fjorentina - Đenova 3:3 (1:0) Sasuolo - Juventus 0:2 (0:2) Udineze - Milan 2:1 (1:1) Samdorija - Roma 3:2 (1:1)

Napoli - Palermo 1:1 (0:1)