NASTAVLJEN ŠAMPIONAT SRBIJE! Novi Pazar mogao i ubedljivije da trijumfuje!
Fudbaleri Novog Pazara, Foto: Starsport©

prekinuli niz poraza!

Reprezentativna pauza prijala je izabranicima Vladimira Gaćinovića koji su sa 3:1 pobedili Mladost iz Lučana

Objavljeno: 01:26h

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su Mladost iz Lučana sa 3:1, u prvom meču 13. kola Superlige Srbije.

Domaćin je već u 10. minutu imao šansu iz jedanaesterca, ali je Andrija Majdevac bio neprecizan, da bi isti igrač u 21. minutu doveo domaćina u vođstvo.

FK Novi Pazar

Izjednačio je Milan Bojović iz kaznenog udarca sa 11 metara u 29. minutu, a novu prednost Pazarcima doneo je Bojica Nikčević u 78. minutu. Konačan rezultat postavio je Nenad Gavrić u 89. minutu.

Očigledno je reprezentativna pauza prijala izabranicima Vladimira Gaćinovića koji su prekinuli niz od dva vezana poraza (Crvena zvezda i Kolubara).

Novi Pazar u narednom kolu gostuje Radniku, a Mladost dočekuje ekipu Napretka.