SLOVENIJA SENZACIONALNIM PREOKRETOM POKORILA NORVEŠKU! Srbiji ovo može da ulije poseban motiv!
Slovenija je slavila protiv Norveške koja je držala tron grupe, Foto: EPA/Antonio Bat

na visini zadatka!

Dve pobede su potrebne Orlovima

Uoči meča su stigle odlične vesti za "Orlove" jer je lider grupe, Norveška, neočekivano poražena od Slovenije u Stožicama posle preokreta 1:2.

Naime, oni su prvi primili gol u 2. minutu drugog poluvremena, a strelac je bio Erling Holand, nakon 20 minuta Andraž Sporar je Slovencima doneo izjednačenje. Benjamin Šeško je postavio finalni rezultat u korsit domaćina pogotkom u 81. minutu meča.

UKRAJINA "PETARDOM" RAZVALILA JERMENIJU! Bili su bespomoćni, DEBAKL U LIGI NACIJA!

Trenutno, Norveška ima 10 poena, odnosno 3 poena više od Srbije, tako da će meč protiv Švedske Orlovima otvoriti put ka tronu tabele. Doduše i u tom slučaju bi Srbiji bila potrebna pobeda u Oslu, jer u slučaju istog broja bodova poredak odlučuje bolji međusobni rezultat, a poraženi smo od Norvežana u Beogradu.