BRAZIL NIJE IMAO MILOSTI PREMA GANI: Karioke tempiraju formu za Mundijal i duel protiv Srbije!
Fudbaleri Brazila, Foto: EPA/Christophe Petit Tesson

prijateljska utakmica

Plesala se samba

Objavljeno: 22:45h

Fudbalska reprezentacija Brazila savladala je Ganu u Avru sa 3:0 u prijateljskom susretu u sklopu priprema za predstojeći Mundijal koji će se održati u Kataru za dva meseca.

Karioke su povele već u 9. minutu golom Markinjosa, već do kraja prvog poluvremena na semaforu je stajalo 3:0.

Rišarlison je bio dvostruki strelac na meču, napadač Totenhema je bio precizan u 28, a potom i u 40. minutu meča.

Fudbalska reprezentacija Brazila

Izabranici selektora Titea su u drugom delu utakmice spustili tempo igre i lagano utakmicu priveli kraju.

Brazilcima sledi još jedna utakmica u Francuskoj, za četiri dana će na Parku Prinčeva dočekati ekipu Tunisa, i to će biti poslednja provera pred početak Mundijala.

Karioke će kao što svi znate na startu Svetskog prvenstva, igrati protiv reprezentacije Srbije 24. novembra od 20 časova.