RUTINSKA POBEDA PARTIZANA U SURDULICI! Večiti rivali, ista meta - isto odstojanje!
Kvinsi Menig, Foto: FK Partizan

12. kolo superlige srbije

Važna pobeda crno-belih u Surdulici

Objavljeno: 21:08h

Fudbaleri Partizana su rutinski slavili na gostovanju Radniku iz Surdulice, rezultatom 2:0, u okviru 12. kola Superlige Srbije.

Crvena zvezda posle pobede nad Napretkom ima 5 bodova prednosti na tabeli, uz meč više.

Strelci za crno-bele su bili Bibras Natho u 10. minutu meča i Kvinsi Menig koji je pogodio u 55.

Štoper iz Gane Sadik Abubakar faulirao Kvinsija Meniga već na samom startu meča, a VAR asistencija je sugerisala Lazaru Lukiću da dosudi jedanaesterac.

U samoj završnici prvog poluvremena je Fuseni Dijabate poslao "projektil" levom nogom sa oko 25 metara i fenomenalnim udarcem zatresao prečku.

Nije imao sreće da se upiše u strelce, ali jeste Kvinsi Menig posle 10 minuta igre u nastavku.

Primio je loptu iskosa na desnom roglju peterca, namestio se fintom i "probušio" golmana udarcem u njegov bliži ugao.

Zamalo da bude i 3:0 u nadoknadi vremena.

Baždar je zatresao mrežu, ali Lutovac je bio u ofsajdu, a VAR je to potvrdio, pa je rezultat ostao 2:0.