PEŠIĆ PREKINUO AGONIJU ZVEZDE! Minimalac crveno-belih protiv Napretka na Marakani! (VIDEO)

VAŽNA POBEDA

Jedni gol na meču je delo Aleksandra Pešića

Objavljeno: 19:11h

Fudbaleri Crvene zvezde su savladali ekipu Napretka u 12. kolu Superlige Srbije rezultatom 1:0.

Jedni gol na meču je delo Aleksandra Pešića, a na njega se čekalo do 68. minuta.

Katai je probio po levom boku i centrirao, a lopta se odbila od jednog igrača Napretka i namestila se Pešiću na glavu koji je rutinski smestio loptu u gol.

Imala je Crvena zvezda šansi u prvom poluvremenu, ali imali su i gosti. Po jednu kolosalnu priliku na obe strane su promašili Gobeljić i Čečarić.

Oba tima su u drugo poluvreme ušla izuzetno ofanzivno, a na golu Napretka je briljirao Petrić.

Njegova mreža se još jednom zatresla, ali je sudija poništio gol!

Stvorila se velika gužva u kaznenom prostoru Napretka posle prodora Pešića. Na kraju Kangva zakucava loptu u mrežu, ali sudija pokazuje da gol nije regularan.

FK Napredak, FK Crvena zvezda, Fudbal

Zvezda je mirno privela meč kraju i upisala važna i teško osvojena tri boda.

U narednom kolu posle reprezentativne pauze, 1. oktobracrveno-beli gostuju Mladost GAT-u, dok Napredak istog dana dočekuje Kolubaru.

Šampion Srbije se vratio na čelo Superlige sa 26 bodova, jednim više od Čukaričkog od kog ima i meč manje.