SERGEJ POTPUNO PRORADIO! Srpski reprezentativac obeležio susret protiv Kremonezea! (FOTO)
Sergej Milinković Savić proslavlja gol protiv Kremonezea, Foto: EPA/Simone Venezia

upisao i novu asistenciju!

Lacio je na gostovanju već posle prvog poluvremena imao tri gola prednosti

Objavljeno: 16:45h

Fudbaleri Lacija razbili su Kremoneze već u prvom poluvremenu utakmice, a glavni i odgovorni za to bio je srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić.

Lacio je na gostovanju Kremonezeu u 7. kolu Serije A vodio 3:0, a na meču u Kremoni viđen je šou Ćira Imobilea, ali i našeg SMS-a.

Sergej je upisao petu asistenciju ove sezone, ali i postigao prvi gol.

Sergej Milinković Savić

Prvo je u sedmom minutu poslao na prvi pogled jednostavan, ali savršeno odmeren pas za Imobilea. Iskusni italijanski napadač je postigao drugi gol u 21. minutu nakon što je iznudio penal.

Na u prvom poluvremenu konačnih 0:3 povisio je Milinković-Savić prvim golom u sezoni, nakon odbitka.