DIJABATE KUPIO KARTU ZA VEČNOST U PARTIZANU: Sedam minuta za poravnanje! (VIDEO)
Dijabate, Foto: Twitter/F97 GOALS

liga konferencija

Drugo poluvreme počelo je savršeno za Partizan u meču Lige konferencija.

Objavljeno: 20:05h

Prvih 45. minuta u Ligi konferencija crno-belima je protiv Slovacka bilo košmarno. Ne samo da su primili dva gola, nego su ostali i sa igračem manje.

Ipak, ekipa Gordana Petrića je u drugi deo meča ušla pogotkom.

KOŠMAR PARTIZANA: Crno-beli NOKAUTIRANI u 20 minuta! (VIDEO)

U 47. minutu posle kornera sa desne strane koji je izveo Bibars Natho, lopta se odbila do Dijabatea koji je fenomenalnim udarcem šalje iza leđa golmana Slovackog.

U 52. minutu, sreća je pogledala Dijabatea koji je promešao odbranu, na izmaku snaga je šutirao, pogodio odbrambenog igrača koji mu je izašao u blok, lopta se odbila u mrežu i 2:2!