NESREĆAN PORAZ ZVEZDE: Sve se srušilo jednim nesmotrenim potezom! ZVIŽDUCI NA MARAKANI!

liga evrope

Nesrećan poraz Crvene zvezde.

Objavljeno: 22:55h

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su na domaćem terenu od Monaka 0:1.

Iako su beogradski crveno-beli bili ravnopravan protivnik ekipi iz Kneževine, sreća je u jednom trenutku okrenula leđa i to je bilo dovoljno da bodovi odu sa „Marakane“.

Presudan trenutak desio se u 71. minutu kada je Srnić nesmotreno oborio protivničkog igrača u kaznenom prostoru dok je lopta odlazila od gola Milana Borjana.

Sudija je bez dileme pokazao na penal koji je realizovao Embolo. Pred kraj meča sudija je još jednom pokazao na penal za Monako, ali je VAR demantovao njegovu odluku!

U prvih 45. minuta najbolju priliku imao je Bukari koji je istrčao celu polovinu šutirao ali je lopta završila u korneru.

Treba istaći da je Kanga u drugm delu meča pogodio prečku.

15. septembra creno-bele očekuje duel protiv Trabzonspora.

1 / 9 Foto: Starsport©

KRAJ MEČA:

90. minut: Pet minuta nadoknade

89. minut: Dragović je dirao loptu pre kontakta sa protivničkim igračom. Sudija je pokazao na penal, pokazao i žuti karton - VAR je potvrdio da NEMA penala!

71./73. minut: GOOOOL: Srnić je oborio protivničkog igrača u kaznenom prostoru, bez ikakvog razloga. Penal za Monako - Embolo za 0:1

* 40.226 zvaničan podatak koliko je navijača na Marakani!

60. minut: Kako se to popularno kaže, skraćeni korner, Aleksandar Katai je izveo gađajući pravo u gol. Iznenadio je golmana gostiju Nibela, koji je loptu zaustavio tačno na gol liniji. (Provereno VAR-om)

54. minut: Pešića menja Ben. Kanga je oprobao udarac sa distance, pogađa prečku!

46. minut: Lopta se zakotrljala na stadionu "Rajko Mitić"

Kraj prvog dela meča:

* Bukari i Kanga ulaze u sukob!

43. minut: Istrčao je celu polovinu terena Bukari, nakon dodavanja Kange, izašao je jedan na jedan sa golmanom Nibelom koji je loptu uspeo da izbije u korner

36. minut: Minijatura Bukarija, lepo je promešo odbranu Monaka, otišao je na stranu i samo izborio korner. Dragović u prilici, ali udara loptu koja odlazi pored gola

30. minut: Bez golova na Markani, za sada jedna odlična šansa za goste i dobra prilika za domaći tim. 45% je lopta u nogama igrača u crveno-belih.

17. minut: Kamara ulazi u najbolju pirliku na meču, posle greške igrača Zvezde. Izbegao je ofsajd, ostao je faktički jedan na jedan sa Borjanom i na sreću šutirao pored dalje stative

15. minut: U uvodnom delu meča u pojedinim trenucima Zvezda je izgledala opasnije od gostiju. Hrabro su u meč ušli crveno-beli

7. minut: Dragović dobija žuti karton. Crvena zvezda uspeva da se nosi sa Monakom, igra deluje ujednačeno

1. minut: Prvi sa centra krenuli su domaćini

Bakljada pred početak meča:

1 / 4 Foto: Espreso/ Miloš Dreković

Najava utakmice kolege sa terena:

Sastavi:

CRVENA ZVEZDA: Borjan - Eraković, Milunović, Dragović, Rodić - Sanogo, Srnić - Bukari, Kanga, Katai - Pešić.

Klupa: Vasiljević, Pankov, Motika, Mustafa, Kangva, Nikolić, Ben, Stanković, Leković, Kulibali, Gobeljić, Mitrović.

MONAKO:

Startnih 11: Nibel - Disasi, Marijapan, Badijašil - Vanderson, Kamara, Fofana, Kajo Enrike - Minamino, Golovin - Ben Jeder.

Sa klupe šansu čekaju: Didion, Žan Lukas, Jakobs, Matazo, Akliuš, Sar, Agilar, Dijata, Embolo, Magasa, Želson Martins, Oku.