SENZACIJA U ZAGREBU! Oršić doneo veliko slavlje navijačima Dinama! (FOTO)
Detalj sa utakmice Dinamo Zagreb - Čelsi, Foto: Profimedia

POČELA GRUPNA FAZA LIGE ŠAMPIONA!

U drugoj utakmici koja je odigrana u isto vreme Borusija je u Dortmundu pobedila Kopenhagen 3:0

Objavljeno: 21:07h

Fudbaleri zagrebačkog Dinama pobedom su počeli novu sezonu u Ligi šampiona, pošto su na svom terenu slavili protiv Čelsija sa 1:0.

Prva tri boda Dinamu u Grupi E doneo je Mislav Oršić pogotkom u 13. minutu posle sjajnog kontranapada, pred više od 20.000 navijača na Maksimiru.

Dinamo će u drugom kolu gostovati Milanu, dok će Čelsi dočekati Salcburg.

U prvom meču Grupe G, fudbaleri Borusije iz Dortmunda su na svom terenu pobedili Kopenhagen sa 3:0.

Dortmund je poveo u 35. minutu golom Marka Rojsa, sedam minuta kasnije u strelce se upisao Rafael Gerero posle asistencije Đovanija Rejne, a konačan rezultat postavio je Džud Belingam u 83. minutu, posle još jedne asistencije Rejne.

Ekipu Dortmunda u narednom kolu očekuje gostovanje Mančester sitiju, dok će Kopenhagen dočekati Sevilju.