RADNIČKI SE OBRUKAO U NIŠU! Napredak ostvario prvu pobedu u gostima! (FOTO)
Detalj sa utakmice Radnički Niš - Mladost GAT, Foto: Starsport©

superliga srbije, 10. kolo

Tim iz Kruševca savladao je Spartak u Subotici 2:1

Objavljeno: 01:23h

Fudbaleri Radničkog i Mladosti GAT odigrali su u Nišu nerešeno 1:1, u meču 10. kola Superlige Srbije.

Poveo je Radnički golom Nikole Štulića u 34. minutu, da bi izjednačenje Mladosti doneo Andrija Radulović četiri minuta kasnije.

U narednom kolu Radnički će gostovati Voždovcu, dok će Mladost dočekati Spartak.

FK Radnički Niš, FK Mladost GAT

U drugom meču koji je odigran u subotu, Napredak je u Subotici pobedio domaći Spartak sa 2:1.

Strelci za goste iz Kruševca bili su Marko Šarić u 11. i Nemanja Đeković u 64. minutu, dok je pogodak za Spartak postigao Marko Obradović u 88. minutu.

U narednom kolu, Napredak će dočekati Radnički 1923, dok će Spartak gostovati Mladosti iz Novog Sada.