Delije će biti oduševljene! Crvena zvezda ima NOVOG BRUTALNOG napadača! (VIDEO)

zagrmeo

Fenomenalna partija pridošlice u tim
Objavljeno: 19:25h

Trećeplasirani tim slovenačke druge lige odolevao je Beograđanima u prvom poluvremenu pre svega zahvaljujući promašajima Predraga Sikimića, koji je propustio tri stopostotne šanse. Taj deo igre završen je rezultatom 1:0, a jedinu loptu iza leđa golmana domaćeg tima smestio je Aleksandar Luković.

Duh Džona Stoktona u telu Stefana Jovića: Minimum tri puta ćete gledati ovaj potez! (VIDEO)

Koliko Sikimić nije bio raspoložen za golove, Srđan Vujaklija jeste.

Novajlija u dresu srpskog prvaka postigao je het-trik na svom debiju i može se reći da su crveno-beli dobili novog brutalnog napadača!

Kada pogledate ovih 10 stadiona i uporedite sa srpskim, zapitaćete se da li živimo u istom veku kao i ostatak sveta! (VIDEO)

On je mrežu Ankarana pogađao u 65, 82. i 89. minutu. U strelce su se još upisalči Andrija Luković iz penala (u šesnaestercu fauliran Luka Adžić), Vanja Vučićević i još jedan novajlija - Nemanja Milić.