SAŠU ILIĆA PRATI MALER! Nije uspeo da se domogne Lige konferencija! UŽAS
Saša Ilić, nikako da pokaže svoj put potencijal, Foto: Predrag Milosavljevic/Starsport.rs ©

slavili su u prvom meču...

Saša Ilić i njegov CSKA ostali su bez grupne faze

Fudbaleri Malmea pobedili su turski Sivas u gostima rezultatom 2:0 i tako potvrdili plasman u grupnu fazu Lige Evrope, a strelac jednog gola za švedski tim bio je i Veljko Birmančević.

Povremeni srpski reprezentativca odlično je istrčao kontranapad u 78. minutu i već tada je bilo jasno da Malme ide dalje. Pogotovo što su u prvom meču slavili sa 3:1.

LEGENDE PARTIZANA NA PRAGU GRUPNE FAZE: Ilić i Ivić stopirali velikane, sa "minimalcem" putuju u Bazel i Nicu!

Konačan rezultat postavio je Isak Telin u 90. minutu, a vredi pomenuti da je Malme sada potencijalni rival Crvene zvezde u grupnoj fazi LE. Podsetimo, žreb je na programu u petak u 13.00 časova i već sada znamo kako izgleda većina šešira.

Iste noći, samo u Ligi konferencija, Saša Ilić i njegov CSKA iz Sofije ostali su bez grupne faze - iako su u prvom meču slavili sa 1:0. Međutim, Bazel je u revanšu slavio rezultatom 2:0. Golove su dali u 66. i 84. minutu preko Freja i Langa.

SALE ILIĆ PRISUSTVOVAO SPEKTAKLU! Zanosna crnka kapitenu CSKA priredila TRENUTAK za pamćenje! (VIDEO)

U grupnu fazu LK ide i Fiorentina koja je odolela u Holandiji. Posle pobede od 2:1 kod kuće, odigrali su 0:0 u revanšu. Luka Jović je ušao u 71. minutu, Nikola MIlenković je odigrao čitav meč.