PANTOVIĆ HEROJ VOŽDOVCA! Kolubara prekinula seriju mečava bez poraza! (FOTO)
Detalj sa utakmice Voždovac - Kolubara, Foto: Starsport©

SUPERLIGA, 7. KOLO

Lazarevčani su stvarali prilike, ali je golman domaćeg tima bio na visini zadatka

Objavljeno: 20:48h

Fudbaleri Voždovca pobedili su na svom terenu Kolubaru sa 1:0, u meču sedmog kola Superlige Srbije.

U prvom delu meča nije bilo previše prilika, da bi Kolubara bila nešto agilnija u nastavku. Lazarevčani su stvarali prilike, ali je golman Voždovca Krunić, bio na visini zadatka.

1 / 3 Foto: Starsport©

Kazna za propuštene prilike stigla je u 81. minutu, a strelac pobedonosnog gola za Voždovac bio je Miloš Pantović.

Voždovac je posle ovog kola sedmi na tabeli sa 11 osvojenih bodova, a Kolubara je na 10. mestu sa devet poena.

U narednom kolu Voždovac će gostovati lučanskoj Mladosti, dok će Kolubara u Lazarevcu dočekati Čukarički.