GOL KAKAV SE RETKO VIĐA U SRBIJI! Zvezdin majstor na efektan način spasio Čukarički od poraza u Kragujevcu! (VIDEO)
Vladimir Lučić na meču u Kragujevcu, Foto: Printscreen/youtube/Mozzart Bet Super liga Srbije

MAJSTORIJA!

Vladimir Lučić nije mogao da se izbori za minutažu među crveno-belima pa je otišao na pozajmicu

Objavljeno: 11:29h

Šesto kolo fudbalskog prvenstva Srbije donelo je nekoliko uzbuđenja, ali i lepih golova.

Jedan takav viđen je u susretu Radničkog 1923 i Čukaričkog, koji je završen rezultatom 1:1.

"Brđani" su se u Kragujevcu domogli boda tako što ih je spasio Vladimir Lučić, fudbaler Crvene zvezde koji trenutno igra na pozajmici u Čukaričkom.

Posle dobre partije tokom čitavog meča, Lučić je svoju raspoloženost krunisao u 76. minutu utakmice u Kragujevcu. Primio je loptu na levom boku od Docića, a onda rešio da potpuno sam završi akciju.

Lučić je letos odradio pripreme sa Zvezdom i u par navrata dobio pohvale trenera Dejana Stankovića, ali ipak nije mogao da se izbori za minutažu među crveno-belima pa je otišao na pozajmicu u Čukarički.