SRAMOTA ZA JUNAJTED, PRVO POLUVREME GUBE ENORMNOM RAZLIKOM OD AUTSAJDERA (VIDEO)
Fudbaleri Junajteda ne mogu da se usklade, Foto: EPA/Tim Keeton

OVO JE VEĆ PREVIŠE

Ten Hagu se ne piše dobro

"Crveni đavoli" već posle malo više od pola sata igre imaju četiri gola zaostatka.

Izabranici Erika ten Haga ne znaju šta ih je snašlo, a od novog poraza, nakon onog uvodnog od Brajtona (1:2), može samo čudo da ih spasi.

ON BI, ALI ŽENA NE DAJE! Di Marija ostaje slobodan igrač jer MORA DA UGODI ZAHTEVIMA SUPRUGE

Po zlu je krenulo već u 10. minutu, kada je Dasilva šutirao, a De Hei lopta amaterski prošla kroz ruke i završila u mreži.

Španski golman je nepotrebno u 18. minutu dodao Eriksenu loptu koji se u svom šesnaestercu nalazio sa igračem na leđima. Izgubio ju je, a prednost domaćih duplirao je ubrzo Jensen.

OPŠTA POBUNA U KLUBU? Velika grupa igrača nezadovoljna zbog Ronalda!

Očajnih pola sata Junajteda, "zapečatio" je Ben Mi u 30. minutu, kada je dao gol posle kornera.

Četvrti gol Brentford je postigao u 35. minutu, kada je strelac posle kontre bio Mbeumo.