ČUKARIČKI POBEDIO, SPARTAKU PONIŠTEN GOL! Radnik i Kolubara podelili bodove! (FOTO)
Detalj sa utakmice Čukarički - Spartak, Foto: Starsport©

SUPERLIGA, 5. KOLO

Strelci za ekipu sa Banovog brda bili su Mohamed Badamosi i Nemanja Tošić

Objavljeno: 01:19h

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na svom terenu ekipu Spartaka iz Subotice sa 2:0, u meču petog kola Superlige Srbije.

Gosti su do prednosti mogli da dođu u 48. minutu, ali je gol Andreja Todoroskog poništen zbog ofsajda.

Tri minuta kasnije prednost Čukaričkom donosi Mohamed Badamosi, dok je konačan rezultat u 83. minutu postavio Nemanja Tošić, nakon odlično izvedenog slobodnog udarca.

FK Čukarički

U drugom meču koji je odigran u nedelju fudbaleri Radnika i Kolubare odigrali su u Surdulici nerešeno 0:0.

Tim iz Lazarevca je od 38. minuta igrao sa igračem manje, nakon što je drugi žuti karton pokazan Nemanji Nikoliću. U sledećem kolu Kolubara dočekuje Vojvodinu, a Radnik gostuje Mladosti u Lučanima.