INCIDENT U FRANKFURTU! Obezbeđenje JEDVA savladalo navijača koji je prekinuo utakmicu! (FOTO)
Navijači Ajntrahta iz Frankfurta, Foto: EPA/Sascha Steinbach

ULETEO NA TEREN!

Bajern je kao gost deklasirao domaći Ajntraht sa 6:1

Objavljeno: 23:26h

Na prvoj utakmici nove sezone Bundeslige između Ajntrahta i Bajerna u Frankfurtu, utakmicu je prekinuo navijač koji je uleteo na teren.

Bajern je u prvom kolu Bundeslige deklasirao Ajntraht u gostima rezultatom 6:1 (5:0), a mrežu su im napunili za 42 minuta, kada su u prvom poluvremenu postigli pet golova.

Kasnije je rutinski odrađen posao i postignut još jedan gol, a jedan od zanimljivijih detalja sa meča je prekid zbog uletanja navijača na teren.

Ušao je i prekinuo meč, a obezbeđenje je srušilo navijača Ajntrahta na zemlju i nekako su ga savladali. Radila je i popularna kragna.

1 / 3 Foto: EPA/Ronald Wittek

Izveli su ga sa terena i sve je nastavljeno u najboljem mogućem redu.

Generalno su navijači Ajntrahta pravili sjajnu atmosferu na ovom meču i pored debakla.