BAJERN SE "IŽIVLJAVAO" NAD KOSTIĆEVIM FRANKFURTOM: Šampion Nemačke sa 6 komada URNISAO osvajača Lige Evrope!
Detalj sa utakmice Ajntraht Frankurt - Bajern Minhen, Foto: EPA/Ronald Wittek

kakAV POČETAK!

Tim iz Minhena bio je ubedljiv i slavio sa 6:1

Objavljeno: 22:31h

Nova sezona Bundeslige počela je gostovanjem šampiona Nemačke osvajaču Lige Evrope.

Ali, umesto derbija, viđena je potpuna dominacija jednog tima. Bajern Minhen je u Frankfurtu savldao Ajntraht sa čak 6:1 (5:0).

Filip Kostić je za domaće odigrao prvih 75 minuta ali se uklopio u sivilo "Orlova".

Bajern je sve brzo rešio u prvom poluvremenu, strelci su bili: Kimih u 5. minutu, Pavar u 10, Mane u 29, Musijala u 35. i Gnabri u 45.

Počasni gol za Ajntraht delo je Muanija u 64. minutu, a Musijala je još jednim golom u 83. overio visoku pobedu Bavaraca.