ŠTA SE DEŠAVA SA VLAHOVIĆEM? Srbin IZOSTAVLJEN protiv Barselone, neshvatljiv potez Alegrija! (VIDEO)
Barselona - Juventus, Foto: Profimedia

O ČEMU SE OVDE RADI?

Srpski napadač nije bio u sastavu za prijateljski meč sa Barselonom

Objavljeno: 08:32h

Fudbaleri Barselone i Juventusa odigrali su prijateljski meč u noći između ponedeljka i utorka u kom nije bilo pobednika 2:2 (2:1).

Nije bilo ni srpskog reprezentativca Dušana Vlahovića u redovima "stare dame", a razlozi zbog kojih je izostavljen iz ovog susreta, za sada, nisu poznati.

Masimilijano Alegri je upotrebio veliki broj igrača, ali ne i Akea, De Graku, Mekenija i Vlahovića.

Masimilijano Alegri
Masimilijano Alegrifoto: EPA/Allesandro Di Marco

Barselona je dva puta vodila i oba puta strelac je bio Usman Dembele, u 34. i 40. minutu, dok je Juve dva puta stizao zaostatak, takođe preko istog igrača.

Moise Ken je najpre poravnao u 39. minutu, a onda i nakon šest minuta u drugom poluvremenu.

Katalonski klub je imao više prilika, ali je na ovom susretu zablistao rezervni golman Matija Perin i spasao Juve poraza.

Juve će na turneji u Americi odigrati još jedan meč, 31. jula protiv Real Madrida, dok sezona u Seriji A počinje 15. avgusta.