Šta je Stanković rekao Mitroviću pred debi i gol? APSOTROFIRAO IDOLA IZ SVLAČINOICE ZVEZDE!
Stefan Mitrović, Foto: Starsport©

fk crvena zvezda

Fudbaler Crvene zvezde Stefan Mitrović posvetio je roditeljima gol koji je na debiju u crveno-belom dresu postigao na meču trećeg kola protiv ekipe Mladosti.

Crvena zvezda je u Lučanima pobedila Mladost rezultatom 2:1.Mitrović je pre nekoliko dana stigao u Crvenu zvezdu iz Radničkog. On je ušao u igru u drugom poluvremenu, a u strelce se upisao u 71. minutu na asistenciju Aleksandra Kataija.

"Emocije su neopisive. Hteo bih da se zahvalim Misteru (Dejanu Stankoviću) na ukazanoj prilici da debitujem. Postigao sam gol i sigurno da nisam mogao ni da zamislim bolji debi u Crvenoj zvezdi.

1 / 8 Foto: Starsport©

Kada sam ulazio u igru, Mister mi je rekao da igram kao što sam to radio u Nišu - opušteno, bez straha i sa slobodom", rekao je Mitrović za zvanični sajt kluba.

Evropske obaveze primorale Zvezdu na ovaj potez!​​​​​​

Mitrović je priznao da mu je Katai idol.

"Sale mi je asistirao za gol. Neopisivo zaista, on mi je bio idol u Zvezdi, a sad možemo zajedno da igramo. Presrećan sam što mi je baš on asistirao za prvenac", izjavio je Mitrović, koji je pogodak posvetio roditeljima.