PRŠTALO U "EL KLASIKU": Rafinja PROJEKTILOM srušio Real - debitovao Levandovski! (VIDEO)
Barselona - Real Madrid, Foto: Profimedia

NE TAKO PRIJATELJSKI MEČ

Veliki rivali odigrali pripremni meč u Los Anđelesu

Objavljeno: 09:20h

Fudbaleri Barselone savladali su madridski Real rezultatom 1:0 u prijateljskom okršaju dva tima u Los Anđelesu.

Duel dva tima bio je tvrd od samog početka, a igralo se na svaki mogući način samo ne "prijateljski" jer su oba tima želela da pobedom nad glavnim i najvećim rivalom uđu u novu sezonu. Ipak, i pored šansi na obe strane, najbolje se snašao Rafinja u 27. minutu.

Fudbaler Barselone je dobio loptu na nekih dvadesetak metara, a onda "raspalio" po njoj i poslao je direktno u rašlje golmana Kurtoe.

U nastavku, bilo je prilika na obe strane, ali ne i novih golova. Na ovom meču debitovao je Robert Levandovski koji je tek stigao u klub, ali nije uspeo da dođe do prvog gola u novom klubu.

Obojica trenera izmenama su nastojali da razigraju i dodatno provere svoje fudbalere, a mreže su mirovale pa je Barsa upisala trijumf koji nema rezultatski značaj, ali je svakako važan kao podstrek pred početak sezone.