EKSPLOZIJA JOVANOVIĆA! Makabi slavi Srbina, bivši fudbaler Partizana nastavio gde je stao! (VIDEO)
Đorđe Jovanović, Foto: TWITTER/ Maccabi Tel Aviv FC

DVOSTRUKI STRELAC

Đorđe Jovanović nastavio sjajni golgeterski niz

Objavljeno: 20:31h

Fudbaleri Makabija iz Tel Aviva pobedili su ekipu Zire u Azerbejdžanu rezultatom 3:0 (1:0), a dvostruki strelac bio je srpski reprezentativac Đorđe Jovanović.

Izarelci su do vođstva stigli u 18. minutu preko Kaničovskog, da bi onda na scenu stupio nekadašnji igrač Čukaričkog i Partizana.

Jovanović je nastavio sjajan golgeterski niz iz prethodne sezone i četiri minuta kasnije povećao prednost Makabija na 2:0, da bi ponovo u 54. minutu zatresao mrežu.

Najpre je pogodio posle dobre akcije gostiju i centaršuta po zemlji, pa je Đorđu ostalo samo da poturi nogu i duplira vođstvo.

Kod drugog gola Jovanovića, prethodio je korner Makabija, domaći igrači su očajno reagovali, lopta je došla srpskom reprezentativcu kome nije bilo teško da iz blizine ponovo bude precizan.

Samo deset minuta nakon svog drugog gola, srpski napadač je zamenjen, ali je bez konkurencije poneo epitet najboljeg igrača na terenu.