PARTIZAN RIVALA SAZNAJE TEK NAKON REVANŠA! Susret u Danskoj završen bez pobednika! (FOTO)
Detalj sa utakmice između Mitjilanda i AEK-a iz Larnake, Foto: Profimedia

sve je još otvoreno!

Mitjiland i AEK-a iz Larnake odigrali su nerešeno u Danskoj 1:1

Objavljeno: 22:27h

Fudbaleri Mitjilanda i AEK-a iz Larnake remizirali su rezultatom 1:1 u Herningu, u prvom meču 2. kola kvalifikacije za Ligu Evrope.

Mitjilend je imao više od igre, mnogo više prilika, pogođenu prečku, poništen gol u finišu prvog poluvremena, šanse su se ređale i u nadoknadi, ali uzalud pošto je na kraju meč završen nerešenim rezultatom.

Lako je AEK mogao na Kipar da odnese lepu prednost, nakon nakon gola Đurča "iz nehata" u 81. minutu.

Nije dugo trebalo Mitjilendu da izjednači. Samo tri minuta kasnije, Svijatčenko je posle kornera pogodio glavom i postavio konačan rezultat.