ZAŠTO JEDNOSTAVNO KAD MOŽE KOMPLIKOVANO: Napadač Čelsija promašio gol i dao koš! (VIDEO)
Kai Haverc nije ni video šta je uradio, Foto: Printscreen/Twitter/@ESPNFC

neverovatno

Fenomenalan koš, o tablu, sa preko 20 metara! A da ga je gađao, možda bi dao gol...

Čelsi je u prvoj pripremnoj utakmici u okviru američke turneje sa 2:1 savladao meksičku Ameriku.

Sve golove su postigli "Plavci" - Timo Verner u 55. i Mejson Maunt u 83. minutu, i Ris Džejms u 60. minutu, u svoju mrežu.

Mogao je da im se pridruži Kai Haverc koji je igrao u prvom poluvremenu i imao jednu kolosalnu priliku.

U jednoj kontri se našao ispred poznatog golmana Gijerma Očoe, ignorisao je saigrača Hakima Ziješa i šutirao gađajući gornji desni golmanov ugao.

Ipak, prebacio je gol i odmah se uhvatio za glavu pa nije video šta se desilo potom. Lopta je udarila u ogradu ispred tribina, pa posle odbitka završila u jednoj plastičnoj kanti koja je tu bila.