GOLČINA BIVŠEG IGRAČA ZVEZDE: Proigrao od kad je otišao sa Marakane, sam je svoju ekipu odveo u naredno kolo!
Nikola Krstović, Foto: Starsport©

svaka čast

Podsetimo, Krstović je prošlog leta prešao u Dunajsku Stredu

Bivši napadač Crvene zvezde, Nikola Krstović, idealno je započeo novu sezonu za Dunajsku Stredu, koju je faktički sam odveo u drugo kolo kvalifikacija za Ligu konferencija u duelu protiv Kliftonvila iz Severne Irske.

Crnogorski napadač je ušao u igru u 64. minutu i samo minut kasnije postigao je fenomenalan gol za 2:0 sjajnim šutem, posle prvog kontakta sa loptom.

Do kraja meča Krstović je još jednom zatresao mrežu, ovoga puta sa bele tačke u 90. minutu, čime je postavio konačan rezultat.

Krstović je dao gol i u prvom meču i to pobednički za 2:1, pa je tako sa tri gola u dvomeču trasirao put svojoj ekipi u drugo kolo, gde ih čeka ekipa Vikingura sa Farskih ostrva.

Podsetimo, Krstović je prošlog leta prešao u Dunajsku Stredu. Na Marakani se nije proslavio, posebno u kvalifikacijama za Ligu šampiona prošle sezone, ali je utisak da je u Slovačkoj pokazao svoj puni potencijal.