VOJVODINA SIGURNA NA STARTU: Novajlija zabeležio na prvu pobedu!
FK Vojvodina, Foto: Starsport

superliga srbije

Novosadske ekipe slavile

Objavljeno: 22:41h

Fudbaleri Vojvodine i Mladosti GAT ostvarili su pobede na startu šampionata Superlige.

Vojvodina je kao domaćini slavila protiv Napretka iz Kruševca sa 1:0 (0:0), dok su novajlije u elitnom rangu, fudbaleri Mladosti GAT slavili kao gosti protiv Radnika u Surdulici, 2:1 (1:0).

Na "Karađorđu", Vojvodina je do pobede stigla u 56. minutu susreta, a strelac tog pobedonosnog gola bio je Veljko Simić.

Tako je ekipa trenera Milana Rastavca stigla do prva tri boda.

FK Napredak, FK Vojvodina, Superliga Srbije

Da novosadske ekipe zabeleže dupli trijumf pobrinuli su se igrači Mladosti GAT.

Oni su do vodećeg gola u Surdulici stigli u 16. minutu, a strelac je bio Milan Mirosavljev, pa se minimalnom prednošću gostiju otišlo na odmor.

Nije mnogo trebalo igračima Mladosti GAT da dupliraju prednost.

Igrao se 52. minut kada je mrežu Radnika za 0:2 zatresao Andrija Radulović, a tri minuta kasnije Surduličani su ostali sa igračem manje pošto je isključen Jokić.

Domaćin je uspeo poraz da ublaži u 82. minutu, a strelac tog pogotka bio je Stojanović.