POTEZ KOJI JE IZAZVAO PUNO BURE! Arnautović podsetio Hrvate na srpsko poreklo! (VIDEO)
Marko Arnautović, Foto: EPA/Christian Bruna

slavio na svoj način!

Austrijski fudbaler se nakon postignutog gola prekrstio tri puta

Objavljeno: 13:33h

Fudbalska reprezentacija Austrije savladala je Hrvatsku ubedljivo 3:0 u Ligi nacija.

Utakmica koja je odigrana u Osijeku ostaće upamćena i po proslava gola Marka Arnautovića koja je kasnije izazvala puno polemike na društvenim mrežama.

Arnautović je u 41. minutu postigao gol sa ivice kaznenog prostora, a nakon toga se prekrstio tri puta.

Arnautović je bio kapiten tokom prvog poluvremena. Odigrao je svoj 99. meč za nacionalni tim i postigao 35. gol.

Njegov pogodak je obezbedio Austriji prednost na poluvremenu, a na pauzi ga je Ralf Ragnik ostavio u svlačionici. U drugom poluvremenu, pobedu za Austriju su potvrdili Mihael Gregorič i Marsel Sabicer golovima u 54. i 57. minutu igre.