SKANDAL U IVANJICI: Čelnik Javora utrčao na teren i provocirao fudbalere Loznice! (VIDEO)

superliga srbije

Fudbaleri Javora vratili su se u Superligu, pošto su u meču poslednjeg kola Prve lige Srbije savladali Loznicu sa 1:0 i tako osigurali drugo mesto i plasman u elitu.

Gol odluke dao je Luković u 75. minutu, a upravo posle njegovog pogotka došlo je do jednog incidenta.

Jedan od predstavnika Javora nakon gola utrčao je na teren i počeo da se unosi u lice jednom od igrača Loznice, koji je ostao miran na provokaciju.

Potom se lice koje je bilo u crnim pantalonama i beloj košulji ustremilo ka golmanu Loznice, nakon čega je ovaj ustao, a pritrčali su i još neki igrači.

Bilo je evidentno da im se to nije svidelo i da je došlo do reakcije, ali je kadar tada prebačen na drugu stranu.