PARTIZAN OSTAO U TRCI ZA TITULU: Crno-beli postigli 3 gola na krovu, Rikardo će ovo veče dugo pamtiti!
Fudbaleri Partizana, Foto: Starsport©

superliga srbije plej of

Objavljeno: 22:26h

Fudbaleri Partizana pobedili su na krovu tržnog centra Stadion ekipu Voždovac sa 3:0.

Crno-beli su mrežu zatresli već u prvom minutu, ali je gol Rikarda poništen zbog ofsajda.

Rikardo Gomeš, FK Partizan

Međutim u 29. nije bilo nikakve dileme, Partizan je poveo golom sa bele tačke koji je postigao Rikardo Gomeš, a to je njemu bio 36. gol u sezoni, čime je izbio na prvo mesto večite listre strelaca crno-belih.

U 41. minutu Partizan je poveo sa 2:0 i to opet posle penala i opet je gol postigao Rikardo.

1 / 5 Foto: Starsport©

Konačan rezultat je postavio Igor Vujačić koji je glavom postigao gol, posle kornera sa desne strane.

Partizan je tako ostao u igri za osvajanje titule, jer je na -2 u odnosu na Crvenu zvezdu, i potreban je poraz crveno-belih, a da Partizan u poslednjem kolu na svom stadionu savlada Radnički Niš. Ta utakmica je na programu u subotu.