RADNIK ODNOSI SVA TRI BODA IZ NOVOG PAZARA: Domaći u sve težoj situaciji, nije im bio dovoljan ni penal!
Fudbaleri Radnika, Foto: Starsport©

superliga plej aut

Novi Pazar u poslednjem kolu gostuje Proleteru, a Radnik dočekuje Kolubaru

Fudbaleri Radnika pobedili su danas u Novom Pazaru istoimenog domaćina sa 1:0, u utakmici šestog kola plej-auta za opstanak u Super ligi Srbije.

Surduličani su stigli do trijumfa u 15. minutu pogotkom Uroša Milovanovića, koji je iskoristio centaršut Dušana Hodžića.

Igrač Novog Pazara Bojan Čečarić u 21. minutu propustio je da realizuje jedanaesterac dosudjen zbog igranja rukom Predraga Medića. Njegov udarac odbranio je Miloš Ostojić.

Pazarci su u 64. minutu zatresli mrežu rivala, kada je Milan Jokić krunisao dodavanje Stefana Dimića, ali je sudija posle konsultacije VAR sistema poništio taj gol zbog navodnog ofsajda u kojem se našao Čečarić.

Meč na Džaizkoin areni pratilo je oko 3.500 gledalaca.

Radnik ima 48 bodova i ostao je deveti medju superligašima, dok je Novi Pazar i dalje na 13. mestu sa 38 bodova i igraće u baražu za opstanak u elitnom rangu.

Novi Pazar u poslednjem kolu gostuje Proleteru, a Radnik dočekuje Kolubaru.