ŠAMPIONSKA PARTIJA REALA! Anćelotijevi momci dali šest komada poslednjem timu u ligi! (FOTO)
Detalj sa utakmice Real Madrid - Levante, Foto: EPA/Juanjo Martin

fAVORITI SIGURNI!

Ubedljive trijumfe ostvarile su i ekipe Viljareala i Real Sosijedada

Fudbaleri Real Madrida deklasirali su sa 6:0 Levante u utakmici španskog prvenstva.

Luka Jović je na terenu proveo 15-ak minuta, pošto je u 74. minutu zamenio Karima Benzemu.

Kada je reč o golovima sve je počelo u 13. minutu kada je Mendi pogodio za 1:0, da bi se prednost udvostručila već u 19. minutu preko Karima Benzeme, a na 3:0 je povisio Rodrigo u 34. minutu. Za poker u prvom poluvremenu se postarao Vinisijus i to u 45. minutu utakmice.

Uspeo je Real Madrid da postigne još dva pogotka u drugom poluvermenu, a to je učinio Vinisijus, prvi put u 68. minutu, a zatim i u 83. minutu za konačnih 6:0 i njegov het-trik.

Fudbaleri Viljareala pobedili su u gostima Rajo Valjekano sa 5:1. Strelci za Viljareal bili su Alfonso Pedrasa sa u trećem i 89, Huan Fojt u 27, Pako Alkaser u 38 i Pau Tores u prvom minutu nadoknade poluvremena, dok je gol za Rajo Valjekano postigao Serhio Gvardiola u 21. minutu.

Real Sosijedad savladao je na svom terenu Kadiz sa 3:0. Strelci na ovom meču bili su Aleksander Sarlot u 19, Adnan Januzaj iz penala u 53. i Portu iz penala u sedmom minutu sudijske nadoknade vremena.