JUNAJTEDOVA VELIKA BRUKA! Kakva Liga šampiona, Ronaldo i kompanija ugrozili plasman u Ligu Evrope! (FOTO)
Detalj sa utakmice Brajton - Mančester junajted, Foto: Profimedia

gore nije moglo!

Brajton je slavio na svom terenu 4:0

Objavljeno: 21:33h

Fudbaleri Brajtona pobedili su na svom terenu Mančester junajted sa 4:0, u meču 36. kola engleske Premijer lige.

Strelci za Brajton bili su Moises Kaisedo u 15, Mark Kukurelja u 49, Paskal Gros u 57. i Leandro Trosar u 60. minutu.

Srpski fudbaler Nemanja Matić je utakmicu počeo u startnoj postavi, ali ga je na samom početku drugog poluvremena u igri zamenio Edinson Kavani.

Junajted je ovim porazom ugrozio nastup u Ligi Evrope naredne sezone, dok se od borbe za Ligu šampiona odavno oprostio. U narednom kolu Brajton će gostovati Lidsu, dok će Junajted gostovati Kristal Palasu.