BARNLI POBEDIO POSLE PREOKRETA! Zaha golom u zaostavnom vremenu rastužio Sautempton!
Vilfred Zaha, Foto: EPA/Neil Hall

PREMIJER LIGA, 35. KOLO

Brajton je na gostovanju ubedljivo pobedio Vulverhempton 3:0

Objavljeno: 18:35h

Fudbaleri Barnlija pobedili su Votford rezultatom 2:1 u 35. kolu engleske Premijer lige.

Votford je uspeo da upiše novi poraz pred svojim navijačima i to ovoga puta nakon preokreta, a poveli su već u 8. minutu preko Tarkovskog koji je postigao autogol.

Dugo se čekalo na odgovor Barnlija, pošto su tek u 83. minutu izjednačili preko Korka, da bi Braunhil samo 3 minuta kasnije (86. minut) doneo preokret i pobedu gostujućem timu.

U ostalim mečevima, videli smo ubedljivu pobedu Brajtona 3:0 na gostovanju Vulverhemptonu, koji je sada sve dalje od Evrope posle serije loših rezultata , a golove za Galebove su redom postizali Mekalister, Trosar i Bisuma.

Preostala dva susreta bila su dosta "tvrđa", pa je viđena pobeda Kristal Palasa na gostovanju protiv Sautemptona 2:1, kao i trijumf Aston Vile nad Noričom u Birmingemu od 2:0.