SPARTAK REŠIO U SVOJU KORIST VOJVOĐANSKI DERBI: Ekipa iz Subotice je bila ubedljiva na svom terenu!
Fudbaleri Spartaka, Foto: Starsport©

superliga srbije plej aut

Fudbaleri Spartaka iz Subotice upisali su trijumf rezultatom 3:1 (3:0) u utakmici 3. kola plej-auta Superlige Srbije.

Na Gradskom stadionu na severu Srbije "golubovi" su poveli već u šestom minutu kada je strelac bio Nemanja Nikolić.

Već do poluvremena sve je bilo rešeno, jer je u 23. minutu Luka Bijelović duplirao prednost, a u poslednjem minutu prvog dela Nikolić je svojim drugim pogotkom doneo 3:0.

Sve što je Proleter do kraja uspeo da uradi bio je utešni gol Veljka Ilića u 48. minutu.

Spartaku je ova pobeda bila veoma važna da se "odlepi" od zone koja vodi u baraž i ispadanje.

Sada ima 38 osvojenih bodova, sedam više od Proletera koji je ostao na pretposlednjoj poziciji.