KAKVA UTAKMICA U SURDULICI, OVO ĆE UĆI U ISTORIJU SUPERLIGE: Nećete pogoditi sa kojim rezultatom se završio meč!
Superliga Srbije, Foto: Starsport©

neverovatno

Fudbaleri Radnika i Metalca odigrali su danas u Surdulici nerešeno 3:3, u utakmici 33. kola Super lige Srbije.

Radnik je poveo u drugom minutu golom Nemanje Subotića, a zatim je Metalac preokrenuo golovima Damjana Krajišnika u 27. i Nemanje Stojića u 57. minutu.

Izjednačio je Subotić, svojim drugim golom na meču u 63. minutu, a treći gol postigao je Miloš Spasić u 66. Bod Metalcu obezbedio je Nikola Grbović pogotkom u 78. minutu.

Posle tri kola u plej-autu Radnik je 11. na tabeli sa 39 bodova, a Metalac je na poslednjem 16. mestu sa 29.