TSC SAMO NALJUTIO PARTIZAN: Crno-beli upisali nova tri boda u spektakularnoj utakmici, trka za titulu se nastavlja!
Fudbaleri Partizana, Foto: Starsport©

superliga srbije plej of

Objavljeno: 16:40h

Fudbaleri Partizana pobedili su TSC sa 4:1 u utakmici trećeg kola plej ofa Superlige Srbije.

Gosti su šokirali malobrojne navijače Partizana na stadionu u Humskoj, jer je u 31. minutu Vukić doveo svoj tim u vođstvo. Golu je prethodovala greška Miloša Jojića, posle koje je izašao iz igre. Ispraćen je salvom zvižduka, međutim podršku svom igraču su pružili saigrači koji su mu prišli i tešili ga.

FK Partizan

Partizan je od tada bukvalno bio drugi tim na terenu, prvo je u 41. minutu Natho izjednačio rezultat, da bi samo minut kasnije Rikardo Gomeš preokrenuo rezultat na utakmici. Tako se završilo prvo poluvreme, sa prednošću Partizana od 2:1.

1 / 3 Foto: Starsport©

U 48. minutu Aleksandar Miljković je postigao treći gol za Partizan, a malo kasnije je Nemanja Jović postavio rezultat na semaforu 4:1.

FK Partizan

Partizan je tako upisao drugu pobedu u plej ofu, i trenutno se nalazi na prvom mestu tabele sa jednim bodom više od Crvene zvezde, koja svoju utakmicu igra od 18:30 protiv Čukaričkog.