DERBI MADRIDA I BARSELONE REŠEN U DUBOKOJ SUDIJSKOJ NADOKNADI I TO SA PENALA!
Janik Karasko, Foto: Profimedia

la liga

Fudbaleri Atletiko Madrida slavili su protiv Espanjola sa 2:1 (0:0) u utakmici 32. kola La Lige.

Objavljeno: 19:23h

Izabranici Dijega Simeonea do tri boda došli su bukvalno u poslednji čas, tačnije sa penala duboko u nadoknadi vremena.

Neće biti svejedno igračima Espanjola koji su u petom minutu nadoknade i sami reklamirali penal, ali se sudija nije oglasio, da bi posle jednog od poslednjih napada "jorgandžija", uz konsultacijuVAR snimka, arbitar ipak pokazao na belu tačku za Madriđane.

Janik Karasko je preuzeo odgovornost i pogodio u desetom minutu nadoknade za konačnih 2:1.

1 / 8 Foto: Profimedia

Bio je to njegov drugi gol na meču, pošto je zahvaljujući njemu, Atletiko stigao do prednosti u 52. minutu.

Mateus Kunja mu je asistirao, a Karaskov iz zone udarac unutar kaznenog prostora, bio je precizan.

U 71. minutu Atletiko je ostao sa desetoricom jer je drugi žuti karton zaradio Džefri Kondogbija.

Tri minuta kasnije, Espanjol je izjednačio iz slobodnog udarca koji je sjajno izveo Raul de Tomas, lopta se od stative odbila u mrežu.