KAKVA ZAVRŠNICA SUSRETA! Pobeda Njukasla u bukvalno poslednjim sekundama meča! (FOTO)
Detalj sa utakmice Njukasl - Lester, Foto: Profimedia

premijer liga, 33. kolo

Vest Hem i Barnli odigrali su nerešeno 1:1

Objavljeno: 18:01h

Fudbaleri Njukasla pobedili su na svom terenu Lester sa 2:1, u meču 33. kola engleske Premijer lige.

Poveo je Lester golom Ademola Lukmana u 19. minutu, da bi izjednačenje doneo Bruno Gimaraeš golom u 30. minutu. Pobedu Njukaslu doneo je Bruno Gimaraeš svojim drugim golom na meču u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

U narednom kolu, Njukasl će dočekati Kristal Palas, a Lester će gostovati Evertonu.

U istom terminu, Vest Hem i Barnli su odigrali nerešeno 1:1. Vođstvo Barnliju doneo je Vout Vorghost golom u 33. minutu, da bi Vest Hem izjednačio preko Tomasa Součeka u 74. minutu.

U narednom kolu, Vest Hem će gostovati Čelsiju, dok će Barnli dočekati Sautempton.