BARSELONA U NADOKNADI VREMENA STIGLA DO CELOG PLENA! Minimalna pobeda Real Sosijedada! (FOTO)
Detalj sa utakmice Levante - barselona, Foto: Profimedia

ŠPANSKO PRVENSTVO, 31. KOLO

Osasuna je savladala Alaves sa 1:0

Objavljeno: 01:49h

Fudbaleri Barselone pobedili su u gostima Levante sa 3:2, u 31. kolu španskog prvenstva.

Strelci za Barselonu bili su Pjer Emerik Obamejang u 59, Pedri u 63. i Luk De Jong u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Golove za Levante postigli su Hose Luis Morales iz penala u 52. i Gonzalo Melero iz penala u 83. minutu. U narednom kolu, Barselona će dočekati Kadiz, dok će Levante gostovati Granadi.

Real Sosijedad bio je bolji u gostima od Elčea sa 2:1. Espanjol je na svom terenu savladao Seltu sa 1:0, a strelac pobedonosnog gola bio je Vu Lei u 89. minutu susreta.

Fudbaleri Osasune pobedili su Alaves sa 1:0. Gol za pobedu tima iz Pamplone postigao je hrvatski fudbaler Ante Budimir u drugom minutu sudijske nadoknade.