RADOVANOVIĆEV EVROGOL NIJE BIO DOVOLJAN! Lukić odigrao ceo meč protiv Milana! (FOTO)
Ivan Radovanović na meču protiv Rome, Foto: Profimedia

MREŽE MIROVALE U TORINU!

Roma je posle preokreta savladala Salernitanu 2:1

Objavljeno: 01:28h

Fudbaleri Torina i Milana odigrali su nerešeno 0:0, u meču 32. kola italijanske Serije A.

Tim Stefana Piolija nije imao najbolje izdanje, o čemu svedoči podatak da su golu najbliže bili kada je Teo Ernandes tražio prekršaj u protivničkom šesnaestercu kao i Žunior Mesias pred sam kraj meča. Sudija nije smatrao da je bilo elemenata za penal u obe situacije.

FK Torino, FK Milan, Saša Lukić

Čitavih 90 minuta je za "bikove" odigrao Saša Lukić koji je dobio i javnu opomenu, a na klupi se ponovo našao Vanja Milinković-Savić. Pored njega, tu je bio i Denis Stojković. U sledećem kolu, Torino će gostovati Laciju, dok će Milan dočekati Đenovu.

Fudbaleri Rome pobedili su na svom terenu Salernitanu sa 2:1. Strelci za tim iz glavnog grada Italije bili su Karles Peres u 81. i Kris Smoling u 85. minutu.

Gol za Salernitanu postigao je srpski internacionalac Ivan Radovanović u 22. minutu meča.

Ivan Radovanović

U narednom kolu, Roma će gostovati Napoliju, dok će Salernitana gostovati Sampdoriji.